Vremenska Zona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa 15 je visok 210 cm i još uvijek raste

Ići dole

Sa 15 je visok 210 cm i još uvijek raste Empty Sa 15 je visok 210 cm i još uvijek raste

Počalji od Wedrana Pet Jan 29, 2010 11:32 pm

Nježni div: Sa 15 je visok 210 cm i još uvijek raste

Sa 15 je visok 210 cm i još uvijek raste Bradleyfisher816835228du
Britanac Bradley Fisher ima tek 15 godina, a već je visok 210,8 centimetara i još uvijek raste.

Oca Roberta, koji je visok 182 centimetra prerastao je i prije nego što je završio osnovnu školu. Spava u krevetu dugom 215 cm, a mora se saginjati kako bi prošao ispod vrata. Za njega se moraju naručivati posebno veliki brojevi tenisica iz Sjedinjenih Država. Uprkos tome uživa u svojoj visini.

"Sviđa mi se što sam visok. I mojim prijateljima se sviđa", kaže Bradley i dodaje kako se i njegova majka ponekad koristi njegovom visinom za neke kućanske "nemoguće misije".

Engleski košarkaški savez pozvao ga je da postane dio reprezentacije do 16 godina.

Direktor njegove škole u Chorleyu tvrdi da je vrlo nježan. "On je nježni div. Jako je druželjubiv i popularan".

Uprkos činjenici da je viši od gotovo svih svojih vršnjaka, još mu uvijek nedostaje 20 cm da dostigne najvišeg britanskog tinejdžera od Paula Sturgessa (19) visokog 231 cm.

(24sata.info)
Wedrana
Wedrana
Admin

Ženski
Broj poruka : 3653
Datum upisa : 21.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu