Vremenska Zona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zakon ne voli šmrkavce

Ići dole

Zakon ne voli šmrkavce Empty Zakon ne voli šmrkavce

Počalji od Wedrana Pet Jan 29, 2010 11:35 pm

Zakon ne voli šmrkavce: Dobio kaznu zbog ispuhivanja nosa

- Michael Mancini se vozio centrom Londona kad je upao u gužvu, a dok je čekao u redu odlučio je ispuhati nos. Policajci su mu uručili kaznu od $100 jer nije "kontrolisao vozilo".

Poslovni čovjek iz Škotske, Michael Mancini još uvijek ne vjeruje da je dobio kaznu za puhanje nosa dok je njegov kombi stajao u prometnoj gužvi, navodi Net.

Michael Mancini je rupčićem obrisao nos, a kad se gužva rasčistila zaustavila ga je policija. Michael je dobio novčanu kaznu i tri kaznena boda na vozačkoj dozvoli.

"Stajao sam u prometu i imao sam dignutu ručnu kočnicu i pomislio sam kako baš imam vremena za obrisati nos." rekao je.

"Zatim me zaustavila policija i dobio sam kaznu. Stvarno sam mislio da se šale." izjavio je Michael i dodao kako odbija platiti kaznu.

Njegov advokat je pisao tužilaštvu objašnjavajući da je njegov klijent ustvari kontrolisao vozilo jer mu je bila dignuta ručna kočnica. Tužioci su odgovorili da u slučaju neplaćanje kazne će se vidjeti na sudu.

"Idem na sud i još ne vjerujem da mi se ovo događa." završio je Mancini.

(24sata.info)
Wedrana
Wedrana
Admin

Ženski
Broj poruka : 3653
Datum upisa : 21.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu